No products in the cart.

Top

Depilacja laserowa Light Sheer Desire

Zima – najlepszy czas na depilację laserową

Zmuszając nas do wkładania kolejnych warstw ubrań, wczesna jesień stanowi najlepszy moment na wykonanie depilacji laserowej. Gładkie ciało, o którym tak marzymy latem, wymaga cierpliwości, a opalenizna i promienie słoneczne to najwięksi wrogowie lasera, dlatego przygotowania do kolejnego sezonu wakacyjnego najlepiej zacząć już we wrześniu.

Kiedy wykonać depilację laserową?

Pierwszą rzeczą, o której musimy pamiętać, planując wykonanie depilacji laserowej, jest zachowanie odpowiedniego odstępu czasowego od momentu ostatniego opalania do dnia zabiegu. Bardzo ważne, żeby wynosił on minimum 3-4 tygodnie od umówionej wizyty. Jeśli wybierasz się na urlop i chcesz cieszyć się słońcem, odczekaj miesiąc, aby uniknąć niechcianych przebarwień i podrażnień skóry. Latem możesz zdecydować się na depilację miejsc, których zazwyczaj nie odkrywasz (bikini, pachy), jednak usuwanie owłosienia z każdej innej partii ciała będzie się wiązać z wieloma, nierzadko uciążliwymi, ograniczeniami. Noszenie długich spodni lub nakładanie bardzo grubej warstwy kremu na plaży mija się z wizją idealnych wakacji, dlatego nie warto psuć sobie wyjazdu i po prostu poczekać.

Jesień i zima to najlepszy czas na wykonanie depilacji laserowej z kilku powodów. Przede wszystkim, ze względu na znacznie niższe temperatury, chronimy ciało pod ubraniem, co zapobiega działaniu promieni słonecznych na skórę. Jest ona też znacznie jaśniejsza niż latem, co powoduje większy kontrast między jej odcieniem a samym włosem, a więc skuteczniejsze działanie lasera. Druga połowa roku gwarantuje nam też odpowiednią ilość czasu, którego potrzebujemy na wykonanie serii zabiegów koniecznych do całkowitego usunięcia niechcianego owłosienia. Dla osiągnięcia pożądanych efektów powinnaś zdecydować się na 6-8 wizyt co 8 tygodni. Możesz być pewna, że tak – a więc odpowiednio wcześniej – zaplanowana seria depilacji laserowych sprawi, że za rok będziesz cieszyć się pełnią swobody i większą ilością wolnego czasu.

Najwyższa jakość sprzętu to nasz priorytet, dlatego w Laser Clinic pracujemy na urządzeniu Light Sheer Desire firmy Lumenis. Dzięki temu mamy pewność, że epilacja będzie bezpieczna, bezbolesna, a przede wszystkim skuteczna, gwarantując trwałe i stuprocentowe usunięcie owłosienia. To urządzenie najnowszej generacji, wykorzystujące innowacyjne technologię HIT™ (High-Speed Integrated Technology) oraz ChillTip™, które zwiększają trwałość depilacji i komfort podczas jej trwania. Depilację laserową Light Sheer Desire możemy wykonywać przez cały rok, pamiętając jednak o przeciwwskazaniach, czyli bezwzględnemu powstrzymaniu się od opalania i używania samoopalaczy przed, jak i po zabiegu.

Przeczytaj więcej o depilacji laserowej tutaj.

Category:
Date:

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
You don't have permission to register

Reset Password